EKO-SKÓRA

Powszechną zaletą sztucznych skór jest to, że doskonale imitują skórę naturalną, są ich syntetycznym odpowiednikiem, który w porównaniu do skóry naturalnej jest stosunkowo tani. Struktura ekoskóry zapewnia brak różnic w odcieniu poszczególnych jej fragmentów, co czasami zdarza się przy skórach naturalnych. Skóry ekologiczne cechuje trwałość i łatwość w czyszczeniu, ponieważ ewentualne zanieczyszczenia nie wnikają do głębszych warstw materiału, jak to ma miejsce w przypadku tkanin. Natomiast dzięki górnej warstwie (polyurethan, PCV), która osadzona jest na tkaninie nośnej (bawełnianej lub bawełniano-poliestrowej) skóry ekologiczne są wodoodporne i są niepodatne na przenikanie płynów w jej strukturę.
Eko-skóra na szerokie zastosowanie obiciowe — głównie na tapicerkę mebli, krzeseł, puf, kanap i siedzisk. Doskonale sprawdza się na ściany tapicerowane.
Posiadamy eko-skórę od polskiego producenta, która w przeciwieństwie do eko-skóry chińskiej nie pęka i nie wyciera się.

CZYSZCZENIE EKO-SKÓRY

  1. Czyścić miękką szmatką zwilżoną łagodnym detergentem (szare mydło).
  2. Po czyszczeniu należy zmyć czystą wodą detergent (szare mydło) i osuszyć miękką szmatką.
  3. Uwaga! Nie wolno używać silnych detergentów oraz środków dezynfekcyjnych skoncentrowanych (nie wystawiać na kontakt z rozpuszczalnikami organicznymi).
Shopping Cart
Scroll to Top
Call Now Button