Renowacja tapicerki kamper/przyczepa kempingowa

Oferuje renowacje tapicerki w przyczepie kempinowej lub kamperze

Sam jestem pasjonatem nie tylko profesjonalnego tapicerstwa, ale i dalekich podróży. Będąc posiadaczem przyczepy kempingowej, wiem, jak ważne jest dopasowanie odpowiedniego rodzaju tapicerki, bo to właśnie ona nadaje charakter temu wnętrzu.

Dobrze dobrana tapicerka, nie tylko pięknie wygląda, ale i podnosi funkcjonalność wnętrza. Na wygodnym, zadbanym, dobrej jakości materiale przyjemniej się wypoczywa. 

Dlatego, jeżeli stałeś się szczęśliwym posiadaczem przyczepy kempingowej, której tapicerka pozostawia sporo do życzenia, zgłoś się do mojego zakładu tapicerskiego. Oferuję szeroki wybór tkanin w różnych kolorach i typach materiału, dzięki czemu jestem w stanie kompletnie odmienić wnętrze Twojej przyczepy!

Dzięki wymianie znajdującej się pod materiałem gąbki i jej dokładnym docięciu, wypoczynek w Twojej przyczepie czy domku holenderskim, będzie przyjemny dla Ciebie i Twojej rodziny.

Aby całość prezentowała się nieskazitelnie, do tapicerki dobiorę odpowiednie zasłony. Dzięki temu wnętrze Twojej przyczepy będzie stanowiło spójną całość, w której miło będzie wypocząć po całym dniu zwiedzania i przygód na powietrzu.

Polecam:
– wymiane tapicerski lub samych pokrowców
( szytych na wymiar lub na podstawie starych wzorów )
– wymiane pinaki lub całych nowych materacy
– tapicerowanie elementów tj. wieszaki , boczne elementy łóżka itp

Zapraszam do kontaktu

Przewiń do góry